У Львові презентували нову Toyota Camry

Модель отримала індекс V60 і вже доступна до замовлення.

12 січня в дилерських салонах Тойота-Україна пройшла презентація 8-го покоління одного з найпопулярніших бізнес-седанів у світі. Модель розроблена «з нуля» і побудована на інноваційній уніфікованій платформі Toyota New Global Architecture (TNGA).

Завдяки новим стійок амортизаторів, повністю нової задньої підвіски й зниженим центру тяжіння, нова Camry отримала ще більш точну керованість, не втративши при цьому зразкову плавність ходу. Нова платформа TNGA дозволила збільшити колісну базу на 50 мм, таким чином салон автомобіля став більш просторим.

Завдяки більш низькій лінії капота і вертикальному розташуванню керма покращилася оглядовість дороги попереду, а посадка водія стала зручнішою. Окрему увагу розробники приділили шумоізоляції салону, зробивши машину ще більш тихої та комфортної в порівнянні з минулим поколінням.

У комплектаціях Prestige і Premium нова Camry оснащена новітнім комплексом систем активної безпеки Toyota Safety Sense (TSS), який включає адаптивний круїз-контроль, автоматичний дальнє світло, систему передаварійного екстреного гальмування, систему розпізнавання дорожніх знаків, систему оповіщення про з’їзд зі смуги руху. Інноваційні технології, реалізовані в системі TSS, дозволять водієві впевнено почувати себе за кермом і допоможуть забезпечити безпеку на дорозі.
На українському ринку нова Toyota Camry представлена ​​в 4 комплектаціях: Comfort, Elegance, Prestige, Premium. Автомобіль доступний з бензиновим 2,5-літровим атмосферним двигуном потужністю 181 к.с. (133 кВт) і 6-ступінчастою автоматичною трансмісією.

Новинку можна протестувати в автосалоні «Тойота Центр Львів «Діамант», записавшись онлайн або за телефоном 0673838378.