Відкриття офіційного автосалону Renault у Львові

Це другий в Україні автоцентр, побудований за новою концепцією Renault Store.

Автосалон «Галич-Моторс» – це абсолютно нова та унікальна концепція дизайну та організації дилерського центру Renault. Автосалон вдало поєднує нові технології, історію та традиції бренду. Зовнішній шоурум розділений на окремі зони, зокрема, яскравих новинок. Перед фасадом центру виділена зона тест-драйв, запрошуючи клієнтів провести справжнє випробування на дорозі, вподобаних ними моделей.

При вході в салон клієнта зустріне бренд-зона – «Дорога Renault», місце, в якому можна не тільки комфортно відпочити, а й з перших кроків зануритися в багатогранний світ Renault. Тут ви знайдете бренд-бар – місце, де ви можете познайомитися з Renault та підключитися до Інтернету за чашкою кави.

Renault Store – це сучасна вітрина бренду і його новинок. Ефективне зонування площі автосалону допомагає клієнтам швидко і комфортно орієнтуватися по салону, підкреслюючи продукти, звертаючи увагу на послуги центру, сервіс, аксесуари.

Оновлений фасад центру відповідає сучасним тенденціям комерційного дизайну. Центральний елемент фасаду – жовта смуга, «промінь сонця», уособлює корпоративний колір бренду Renault і показує клієнту головний вхід в салон.

Новий Renault Store – це не просто салон з продажу та обслуговування автомобілів, а бутик, який транслює історію та цінності бренда. Концептуальний дилерський центр об’єднав в єдине ІТ-технології та фізичне уявлення продукту в салоні.

Для зручності салон поділений на частини – чітко позначені зони продажів, сервісу, аксесуарів та фінансових послуг, що дозволяють клієнту легко орієнтуватися у салоні. Автомобілі розташовані за тематичними зонами:

  • зона “Новинка” презентує актуальні моделі;
  • червона зона – емоції, тут будуть флагманські кари, що відповідають новій концепції бренду – «Пристрасть до життя» (Passion for life);
  • зона урочистої видачі нового авто;
  • зона сервісу, що дає можливість клієнтам вже в момент покупки познайомитися із консультантами сервісу, які будуть кваліфіковано допомагати в подальшій експлуатації автомобіля.

Renault Store пропонує надсучасну концепцію дилерського центру, що дозволяє клієнтам відчути пристрасть до життя разом з Renault.

Розстановка автомобілів під прямим кутом дозволяє клієнту оглянути автомобіль максимально комфортно.

Новий автосалон площею 380 кв.м. пропонує повну лінійку автомобілів Рено. Також є сертифікована сервісна станція площею 530 кв.м. із 9 постами для здійснення гарантійного та після гарантійного обслуговування всього модельного ряду. Всі працівники сервісу пройшли курс спеціальної підготовки у навчальному центрі Renault. Фахівці сервісу застосовують сучасне високотехнологічне обладнання, тільки оригінальні матеріали та запчастини для автомобілів Renault.

Більше фото з урочистого відкриття автоцентру дивіться у альбому сторінки Facebook.

Автосалон працює у Львові по вул.Зелена, 407. Більше подробиць на сайті автоцентру.