МВС про авто на іноземній реєстрації

Начальник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій висловив свою думку про вирішення проблеми з кількістю нерозмитнених авто.

У середу, 4 жовтня, в ефірі програми “Час. Online” на сайті 5.UA керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій прокоментував ситуацію з автомобілями на єврономерах, яка склалася в Україні:

“Чимала кількість людей з автівками на єврономерах готові ці авто реєструвати, якщо їм запропонують офіційний порядок. На сьогодні ж його немає… Акцизи, мита в нас теж доволі незрозумілі і тому таке авто може вийти занадто дорогим. Я бачу тільки єдиний вихід – уніфікувати та зменшити навантаження і це, навпаки, дасть більше надходжень до держбюджету, якщо всі ці авто зможуть в легальний спосіб зареєструвати”, – зазначив Владислав Криклій в інтерв’ю 5-му каналу.

Водночас, Державна фіскальна служба України на своїй сторінці у мережі Facebook оприлюднила дані, згідно з якими понад 63,9 тис. транспортних засобів комерційного та особистого користування з іноземною реєстрацією, ввезених протягом 2015 – 2017 років в режимі транзиту та тимчасового ввезення, перебувають в Україні з порушенням терміну. Зокрема, з початку 2017 року (станом на 04.08.2017) з 492,5 тис. авто, ввезених у режимі транзиту (111,9 тис.) та тимчасового ввезення (380,6 тис.) не виїхало за межі країни майже 72,3 тис. автомобілів. З них майже 10,4 тис. перебувають в Україні з порушенням термінів.