Акція проти незаконного зайняття паркомісць в центрі міста

26 вересня 2017 р., Авто Євро Сила Львів разом з ГО Дорожній Контроль Львів та Ярослав Порада організувалися для проведення акції проти незаконного зайняття паркомісць в центрі міста.
Конуси (“фішки”), металеві конструкції, які розставлені чи не біля кожної установи, в більшості випадків не повинні там знаходитись. І хоч на деяких ділянках (наприклад, вул. Костюшка біля Інституту фізкультури) паркомісця зайняті на підставі договору, укладеного відповідним підприємством з Укравтодор, навіть такий порядок не є правильним, – оскільки положення Закону “Про оренду державного та комунального майна” (ст. 4) передбачають, що автомобільні дороги не можуть бути об’єктами оренди.

Згідно п.п. 15.15. Правил дорожнього руху, встановлення предметів, що перешкоджають проїзду чи паркуванню транспортних засобів на проїжджій частині дозволяється лише у виняткових випадках. Проте, не зважаючи на це, металеві решітки стояли біля Управління митниці на Костюшка, 1 (адміністрація підтвердила, що решітки розставлені ними).

В подальшому – будемо звертатися з вирішенням цього питання в райадміністрації та міську раду.
І окреме спасибі від всіх учасників Авто Євро Сила Львів нашим активістам Oleg Nakonechnui Павло Назаревич Богдан Калініченко Oleg Naumko Ярослав Прокопів
Друзі, разом – сила!

2 Comments on “Акція проти незаконного зайняття паркомісць в центрі міста”

  1. Привіт, це коментар.
    Щоби почати модерування, редагування, та видалення коментарів, будь ласка, відвідайте розділ коментарів у Майстерні.
    Аватари коментаторів ідуть із Gravatar.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.