Акція АЄС на дорогах Львова

20-го липня учасниками громадської організації “Авто Євро Сила Львів” було проведено доброчинну акцію за приведення доріг Львова до нормального стану.

Зокрема, за впорядкування проїжджої частини на вул. Замарстинівській, яка давно потребує ремонту. Глибина ям така, що колеса автомобіля туди просто провалюються, а рейси для руху трамвая на см 15 виступають над рівнем асфальту.
Замарстинівська – одна з головних вулиць міста, по якій постійно здійснюється активний рух автотранспорту, проте вигляд проїжджої частини шокує.

Про стан дороги від тамтешніх жителів: “Шоб залишитися з цІлою машиною, сюди ліпше не їхати!”
Справді, ями на дорозі такі, що в них можна висаджувати кущі!

Для привернення уваги громадськості до необхідності вирішення питання стосовно ремонту дороги по вул. Засамарстинівській учасниками організації “Авто Євро Сила Львів”:

  • позначено білою фарбою місця на дорозі, де є ями;
  • нанесено “зебру” на нерегульованому пішохідному переході;
  • в найглибші ями поміщено зелегі насадження, завдяки чому водіям автомобілів здалеку видно, які місця на дорозі краще обминути;
  • після прибуття поліції керівником Авто Євро Сила Львів на місці складено і подано заяву до Головного Управління Національної Поліції у Львівській області про необхідність термінового ремонту вищевказаної дороги.

До акції активно долучалися жителі з тамтешніх житлових будинків, водії транспортних засобів підтримали акцію звуковими сигналами та схвальними відгуками. Що свідчить, що Мешканцям міста Львова небайдужий стан автодоріг у їхньому місті.

Дякуємо усім, хто долучився до промо-акції! Разом ми зможемо більше! Разом ми сила!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.