Ares Design представив оригінальний Corvette Stingray C2 з сучасним мотором V8

Орієнтовна вартість допрацьованого примірника Corvette Stingray C2 становить близько 500 000 доларів США.

Автомобільна компанія Ares Design з італійської Модени пропонує клієнтам відреставрований варіант легендарного спорткара Chevrolet Corvette Stingray C2 1964 року з сучасним двигуном LS3 V8 від Corvette C6 (2005-2013 роки випуску).

Суть нового проекту Ares Design досить проста. На замовлення клієнта компанія бере оригінальний Corvette Stingray покоління C2 і доводить його до сучасних стандартів. Головною зміною є установка 6,2-літрового мотора V8 з індексом LS3.

Такий двигун видає 518 кінських сил. Тяга на задні колеса передається за допомогою п’ятиступінчастою механічною коробки передач і диференціала Viper Hammerhead.

Разом з сучасним мотором інженери Ares Design встановили в оригінальний кузов нову проводку, спеціальний паливний бак і вихлопну систему. У самому кузові змінені колісні арки.

Кузов спорткара пофарбований чорною фарбою Gloss Black. Головну оптику оснастили світлодіодними лампами. У салоні відремонтували сидіння і обтягнули їх новою шкірою. Панель приладів отримала LED-підсвічування. Також встановлена стереосистема Alpine з 500-ватним підсилювачем, USB-портами і Bluetooth-з’єднанням.

Автомобіль «поставили» на 19-дюймові легкосплавні диски спереду і на такі ж, але діаметром 20 дюймів, ззаду.