Audi Q8 представлений офіційно

Новий Audi Q8 був представлений на саміті Audi Brand, який пройшов в китайському Шенчжень.

Дебют новинки в Піднебесній пройшов не випадково, для німецького бренду цей ринок має важливе стратегічне значення.

Кросовер Q8 в довжину 4,9 м і на 6,6 см коротший за Q7. А ось ширина новинки (1,99 м) навпаки на 2,7 см більше. Колісна база “ку вісім” дорівнює 2,99 м. Кліренс автомобіля на колесах розміром до 22 дюймів становить 254 мм. Об’єм багажного відділення при складених задніх сидіннях – 1755 літрів.

Серійна модель несуттєво відрізняється від свого однойменного концепту. У товарного Q8 більш широкі задні ліхтарі, але збережена чорна декоративна планка між ними. Зовнішнє освітлення має ряд функцій, якими можна керувати за допомогою програми myAudi.

Audi Q8 побудований на платформі MLB другої генерації з двохважельною передньою і задньою підвісками. В усіх модифікаціях автомобіль отримує постійний повний привід quattro з механічним міжосьовим диференціалом, який за нормальних умов розподіляє 40% крутного моменту на передню вісь і 60% на задню.

У стандартне оснащення кросовера входять керовані амортизатори, але за додаткову плату його можна оснастити адаптивною пневмопідвіскою з регулюванням жорсткості і можливістю збільшення дорожнього просвіту на 90 мм. У «базі» є повнокероване шасі з кутом відхилення задніх коліс до п’яти градусів. Таке рішення забезпечує скорочення радіусу розвороту на малих швидкостях і підвищення стабільності на високих.

Оформлення інтер’єру виконано в стилістиці легкових A6, A7 і A8. Управління більшістю функцій виконується за допомогою інтерфейсу MMI touch response з мінімальною кількістю фізичних кнопок, замінених частково тактильним відгуком вібрації екрану і розпізнаванням голосу.

У салоні автомобіля встановлено три екрани: один діагоналлю 12,3 дюйма виконує роль цифрової приладової панелі, другий – діагоналлю 10,1 дюйма використовується інформаційно-розважальною системою, а третій діагоналлю 8,6 дюйма для налаштувань клімату. У стандартне оснащення моделі в Німеччині буде входити «мультимедійка» MMI navigation plus з модулем зв’язку Audi connect, що підтримує стандарт LTE Advanced, і точкою доступу Wi-Fi.

Всі силові установки Audi Q8 будуть «м’якими» гібридами, до складу якої входить 48-вольта мережу і стартер-генератор з ремінним приводом. Система вміє рекупірувати гальмівну енергію, видаючи до 12 кВт потужності, що дозволяє заряджати тяговий літій-іоний акумулятор.

Як очікується, Audi Q8 в момент виходу на ринок буде доступний з 340-сильною бензиновою «турбошісткою» об’ємом 3,0 літра і турбодизелем аналогічного об’єму в двох варіантах потужності – 231 і 286 к.с. До речі, кузов здебільшого виробляється з алюмінію, а в бокових вікнах відсутні рамки. Кросовер здатний тривалий час рухатися накатом з вимкненим ДВС, а функція старт-стоп працює на швидкості до 22 км/год.

Audi налагодить збірку Q8 в Словаччині.

За матеріалами kolesa.ru, фото – audi