Audi розкрила дизайн серійного кросовера Q8

Німецький виробник продовжує тизерну кампанію своєї новинки, випустивши чергове зображення.

Прем’єра нового флагманського кросовера Audi Q8 відбудеться 5 червня. До це часу компанія планує випустити п’ять відеоепізодів у вигляді художніх промороликів, паралельно публікуючи тизери у вигляді дизайн скетчів.

Спочатку Audi опублікувала скетч з зображенням корми кросовера, тоді як друге зображення демонструє передню частину моделі. По ньому можна зробити висновок, що серійний автомобіль буде по дизайну мало чим відрізнятися від торішніх концептів Q8 і Q8 Sport.

До речі, варто відзначити відмінності в дизайні решітки радіатора в порівнянні з попередніми новинками марки. Судячи з скетчу і концептів, у Audi Q8 буде все така ж величезна радіаторна решітка, але з ще більш потужним обрамленням і вираженими вертикальними ребрами, а не горизонтальними.

Рельєфний капот, високотехнологічна світлодіодна оптика покликані надати новому Q8 унікальний вид. На попередньому тизері було зображення корми автомобіля із суцільною планкою стоп-сигналу по всій ширині і трапецієподібні вихлопні патрубки, інтегровані в бампер. Захисту днища спереду і ззаду в сукупності з бічними спідницями доповнюють крос-спортивний вид Q8.

Кросовер Audi Q8 базується на одній платформі c Lamborghini Urus, а також представленими раніше Bentley Bentayga, Volkswagen Touareg і Audi Q7. Дизайн інтер’єру Q8 буде виконаний в стилістиці останніх новинок марки – Audi A8, A7 і A6. Публічна прем’єра новинки відбудеться на саміті Audi в Шанхаї 5 червня.

Фото – audi.com