BMW починає тестувати «бездротові зарядки» для своїх гібридів

Вперше цю систему презентували ще у 2015 р. на виставці Consumer Electronics Show.

Вже в липні цього року в Каліфорнії пройдуть експлуатаційні випробування бездротової індуктивної системи заряджання на моделях BMW 530e iPerformance. До кінця літа ці випробування мають розповсюдитись на Європу. Про це повідомив autoblog.com з посиланням на carmagazine.co.uk.

Бездротова «зарядка» складається с двох умовних котушок. Одна, що буде передавати заряд, вмонтована в пластину розміром 56х50х4см. Ця пластина підключається до звичайної мережі 220В і може передавати на вторинну котушку до 3,2 кВт потужності заряду. За таких умов для повного заряду 9,2 кВт-батареї гібридної «БМВ» знадобиться 3,5 години, що всього на півгодини довше, якщо заряджати від звичайного дроту.

Вторинна котушка (19х1,5см) розміщується знизу автомобіля між передніми колесами. Точно ставити машину на зарядку відносно «бази» водіям допомагає дисплей в салоні – він показує положення автівки відносно основної котушки та корегує намальованими лініями траєкторію руху. Також передбачено спеціальний мобільний додаток, через який можна активувати процес заряджання та сплачувати за споживану електроенергію.

У BMW впевнені, що до 2020 року сумарний попит на такі системи складе не менше 350 тис. шт.