Чат-бот буде допомагати власникам «Мерседесів»

Мерседес-Benz навчать сигналізувати власнику про події під час паркування і оснастять чат-ботом.

Mercedes-Benz розробила систему, яка буде повідомляти власника про спроби злому, евакуації або аварії, коли машина знаходиться на парковці. Вона буде доступна для всіх моделей марки, оснащених спеціальними датчиками. Керувати роботою системи можна через мобільний додаток.

Функція автоматично активується при блокуванні дверей. У разі виявлення будь-якого впливу на автомобіль вона відправляє повідомлення на смартфон власника і дублює його на екрані інформаційно-розважальної системи.

Нова система стане частиною цілого ряду додаткових послуг, які стануть доступні власникам Mercedes-Benz протягом наступного року. Незабаром компанія додасть підтримку голосового помічника Amazon Alexa в моделі, випущені після вересня 2014 року і обладнані телекомунікаційними модулями. Також «Мерседес» розробляє мобільний додатки для управління склами і панорамним дахом. Наприклад, віддалено можна буде трохи відкрити вікна, щоб провітрити салон.

Також Mercedes-Benz розробив віртуального помічника «Запитай Mercedes» (Ask Mercedes). Це чат-бот на базі штучного інтелекту, оснащений функцією доповненої реальності. Він може відповідати на питання про системи автомобіля, компанії і визначати функціональне призначення об’єктів, наприклад, кнопок, через камеру смартфона.

Спілкуватися з ботом можна через мобільний додаток або за допомогою системи голосового управління автомобіля. Також його можна використовувати вдома – через Facebook Messenger і голосові помічники Google Home або Amazon Echo.

Спочатку Ask Mercedes буде доступний для моделей E- і S-Class в Англії, Південній Африці та Малайзії. Частина функцій асистента також буде доступна для клієнтів в США. У 2018 році чат-бот представлять в Індії, Гонконгу та Німеччини.