Чекаємо на новий водневий Hyundai

Модель буде офіційно представлено вже 1 грудня.

У Каліфорнії (США) помічено випробування нового кросоверу Hyundai, що працює на водневих елементах. Прототип FE Fuel Cell з такою концепцією був нещодавно був показаний на Женевському автосалоні в 2017 році. Судячи з фото, серійна модель виглядає майже ідентичною до концепту. Так, це саме і є серійна, бо вона випробовується вже без камуфляжу. До того ж, вже 1 грудня планується її офіційна презентація на Лос-Анджелеському автосалоні 2017.

Прототип FE Fuel Cell, що нещодавно був показаний на Женевському автосалоні в 2017 році

Компанія Hyundai стверджує, що новинка матиме найбільший запас пробігу на одній «заправці» серед аналогів, що вже існують – майже 500 миль або 800 кілометрів.
Для порівняння кросовер Tucson Fuel Cell має запас ходу 420 км., а моделі Toyota Mirai і Honda Clarity – 500 та 580 км відповідно.

До речі, локація для презентації водневої моделі теж обрано не випадково. Каліфорнія є одним з небагатьох місць у світі, де є хоч якась інфраструктуру водневих «заправок». Проте новинка скоріше за все буде більше орієнтована на японський ринок, де уряд співпрацює з промисловістю, щоб створити мережу станцій палива для водню.