Через Каталонську кризу SEAT не може визначитись з назвою

Виробник дещо став заручником ЗМІ, вся увага яких на даний час прикута до політичних подій в Іспанії.
Новий флагман іспанської марки SEAT має з’явитися вже на початку наступного року. Це буде семімістний кросовер на спільній з Skoda Kodiaq та VW Tiguan платформі.

Цікаво, що у червні цього року SEAT оголосив про онлайн-конкурсу на назву нової моделі. Під час Франкфуртського автосалону у вересні 2017 року бренд назвав чотирьох фіналістів, які запропонували назви Alboran, Aranda, Avila і Tarraco.
Ймовірно, що насправді виробник вже визначився з остаточною назвою кросовера, але поки не оголошує його офіційно через Каталонську політичну кризу.

“У той час, коли всі іспанські ЗМІ зосередили свою увагу на політиці, ми вирішили знайти кращий час”, – заявив прес-секретар бренда Reuters.

Також на фоні протестів в Каталонії, SEAT планує оголосити нову угоду з іспанською промисловою асоціацією, орієнтовану на інновації. Більше деталей про цю співпрацю зараз немає.

Але є і добрі новини для прихильників іспанської марки. Reuters повідомляє, що робота над самим кросовером триває без запізнювання, оскільки SEAT хоче бути готовим до запуску на ринок в першій половині 2018 року. Модель вироблятиметься у Німеччині на заводі Volkswagen’s Wolfsburg і буде пропонуватися з широким спектром дизельних та бензинові двигунів. Також передбачена і гібридна версія моделі.

Очікується, що флагман SEAT матиме початкову ціну близько 30 000 євро, що традиційно буде дещо вигідніше за аналогічними моделями Skoda та VW.

Джерело