Dodge Viper знову може піти в виробництво!

Раніше повідомлялося про те, що розробка нової генерації моделі не планується.

Якщо хто забув, то останній Dodge Viper зійшов з конвеєра детройтського заводу Conner Avenue Assembly 17 серпня 2017 року.

Повідомлення про припинення виробництва автомобіля супроводжувалися заявами виробника про те, що нової генерації моделі вже не буде. Зараз же з’явилися нові дані. З чуток, Viper буде відроджено і його повернення намічено на 2020 рік, інформує видання Car and Driver.

Друге покоління Viper GTS (1996 р.)

Новий Viper буде побудований на просторовій рамі з широким застосуванням алюмінію і карбону в конструкції автомобіля.

У звіті говориться, що Viper збереже класичну форму і спочатку отримає тип кузова родстер. Купе приєднається до нього через кілька років.

Треттє покоління Viper (2003 р.)

Також повідомляється, що новий Viper позбудеться своєї ключової особливості – двигуна V10, яким він оснащувався з моменту свого створення. Наступник «Гадюки» отримає атмосферну V-подібну «вісімку». Видання відзначає, що віддача мотора складе 550 к.с. Надалі складу силової гами буде розширено, в тому числі, двигуном Hellcat V8 другого покоління потужністю понад 700 к.с.

Четверте покоління Viper (2008 р.)

Крім того, у нового Viper буде механічна коробка передач і хардкорних трекові модифікація коли-небудь в майбутньому.
Прем’єра моделі наступного покоління може відбутися в 2019 році в Детройті на честь 30-річчя оригінального концепту Viper. Серійний автомобіль може надійти в продаж через рік-півтора за ціною близько 90000 доларів.

П’яте покоління Viper (2012 р.)