Дизайн Peugeot 508 нового покоління розкрили до прем’єри

В інтернет з’явилися офіційні зображення флагманського седана Peugeot наступної генерації.

Фото нового 508-го опублікувало видання MotoFilm. Відзначимо, виробник ніяких даних про моделі не надавав. Ймовірно, офіційний реліз від компанії Peugeot з’явиться найближчим часом. До речі, раніше в Мережі була інформація про те, що наступний Peugeot 508 стане ліфтбек, однак, судячи по картинках, модель як і раніше буде доступна в кузові «седан». Чи залишиться універсал – поки невідомо.

Зовнішній вигляд новинки виконаний за мотивами концептів Peugeot Exalt і Peugeot Instinct, що дебютували в 2014 та 2017 років роках відповідно. Індекс 508 розміщений на капоті – таке ж рішення французи використовували і на моделі Peugeot 504, що випускалася в 70-х роках минулого століття. Крім того, новинка отримала безрамкові (!) двері.

Як і попередній седан, Peugeot 508 нового покоління запропонують мінімум в двох модифікаціях – стандартній і більш спортивний GT. Між собою вони відрізняються дизайном радіаторних решіток, плюс, у модифікації з приставкою GT інші колісні диски.

За попередніми даними, новий Peugeot 508 побудований на платформі EMP2, яка лежить в основі практично всіх останніх автомобілів PSA. У лінійку моторів седана можуть увійти знайомі по інших моделях концерну двигуни: бензинові «турботрійка» 1.2 PureTech (передбачається, що віддачу цього мотора збільшать з 130 до 156 к.с.) і «турбочетвірка» 1.6 (180 або 225 к.с.) ; дизелі 1.5 BlueHDi (130 к.с.) і 2.0 BlueHDi (150 або 180 к.с.). У наступному році на ринок повинен вийти гібридний седан, інформації про його установку поки немає.

Публічна прем’єра нового Peugeot 508 намічена на березень цього року, вона пройде в рамках Женевського автосалону.