ЕКЗАМЕН З ВОДІННЯ ДЛЯ ЛЬВІВСЬКИХ ПАТРУЛЬНИХ

Практичний курс контраварійного водіння організований Консультативною місією Європейського Союзу (EUAM) разом з Київською Автоакадемією Водійської Майстерності.

Щоб поліцейські за кермом були впевненішими, їм вирішили влаштувати курси контраварійного водіння.  Екзамен вже склали правоохоронці Києва та Харкова. Тепер черга львівських патрульних, – повідомляє портал 24tv.ua.

Загалом, поліцейські мають оволодіти десятьма видами “вправ”, серед яких поліцейський розворот, слалом, змійка, ковзання, об’їзд перешкоди, імітація заносу, задній хід на швидкості. Також зазначається, що у автопарку патрульної поліції України більше 1200 Toyota Prius, які у рамках Кіотського протоколу передала Японія. Однак, у серпні на ремонті після ДПТ перебували 308 машин.

Патрульна поліція Львова на своїй сторінці у мережі Facebook зазначила, що навчання проходить 48 патрульних.

Практична частина навчання водінню в екстремальних умовах відбувається біля «Арени Львів». «Наприкінці навчання кожен пройде іспити і отримає бал водійської майстерності, який зазначимо в сертифікатах», – повідомив Спеціаліст з загальної правоохоронної діяльності Консультативної місії Європейського союзу Петро Горпинчук порталу daily.lviv.com.

Нагадаємо, що Місія надає підтримку державним органам України у послідовному реформуванні сектору цивільної безпеки шляхом стратегічних консультацій і практичної підтримки заходів з реформування згідно зі стандартами ЄС та міжнародними принципами належного врядування та дотримання прав людини.  В Україні Місія почала роботу в 2014 р. після Революції Гідності.

Фото: ipress.ua