Електричний DS3 Crossback готується до прем’єри

Перший електрокар бренду буде представлений восени в Парижі.

Раніше Autolife вже писав про майбутній дебют повністю електричної моделі преміального бренду. Нещодавно британське автомобільне видання Autocar повідомило, що повністю електричний кросовер DS3 Crossback буде представлений восени поточного року на автосалоні в Парижі, про що розповів бос британського підрозділу PSA Group Штефан Ле Гевел. Втім, слідом за цією моделлю будуть представлені і інші кросовери, і їх буде як мінімум чотири.

Як повідомляють британці, DS3 Crossback отримає і традиційні двигуни внутрішнього, проте електрична силова установка дозволить кросоверу долати не менше 200 кілометрів шляху без підзарядки, а батарея буде мати місткість 50 кВт/год.

Будуватися новинка буде, за даними зарубіжних колег, на базі нової модульної платформи E-CMP.

Також повідомляється, що нова модель може замінити собою актуальний хетчбек DS3, причому майбутній компактний крос не запозичить дизайн старшого кросовера DS7 Crossback, а буде виконаний в своєму стилі.

Керівник DS Ерік Епод констатував, що кросовер буде позиціюватися в сегменті преміум, тому чекати на нього низького цінника не варто. Проте, бос марки не став заперечувати того, що зі збільшенням популярності електричних моделей, подібні технології можуть отримати і інші моделі альянсу PSA.

Очікується, що конкурувати французький кросовер буде з MINI Countryman і Audi Q2.