FIA затвердила серію гонок на електрокарах Tesla Model S P100Ds

Перший сезон нових змагань пройде вже в поточному році. Однак календар гонок ще не затверджений.

Міжнародна федерація автоспорту FIA санкціонувала проведення нової гоночної серії EPCS, в якій пілоти виступатимуть на підготовлених електромобілях Tesla Model S P100Ds.

Нова серія називається – Electric Production Car Series (EPCS). За цими змаганнями варто компанія Electric GT Holdings. Вона буде займатися менеджментом. За заявою представників компанії, гоночний уїк-енд цієї серії буде складатися з двох тренувальних сесій, триступеневої кваліфікації і двох 60-кілометрових перегонів. Одна з них буде проводитися в денний час, а друга – в сутінках.

Система набору очок була запозичена з Формули 1. Переможець гонки отримує 25 очок, а гонщик на 10-місці – 1 очко. Однак бонусні очки також будуть присуджуватися за поул-позицію, найшвидший гоночний коло і перемогу в так званому змаганні «Дрифт-офф».

Гоночний автомобіль для EPCS – це електрична Tesla Model S P100Ds. Її потужність становить 784 кінських сили. Вона здатна розігнатися з 0 до 100 км / год за 2,1 секунди завдяки значно зменшеному вазі.