Флагманський фастбек DS 8 побачить світ у 2020 році

Концепт Citroen Numero 9 був представлений шість років тому саме як прообраз топ-моделі в лінійці DS. Пізніше з’явилися шоу-кари Divine DS, DS E-Tense і DS X E-Tense. Фундамент для розробки серійної «вісімки» є грунтовний.

Кореспондент видання Auto Express зустрів в кулуарах Пекінського автошоу віце-президента DS Automobiles Еріка Апода і розпитав його про новий флагмані бренду з передбачуваним ім’ям DS 8. Менеджер виявився балакучий: «Дизайн вже затверджений, і я можу сказати, що автомобіль виглядає приголомшливо. Він не схожий на моделі конкурентів. Це щось інше і дуже ефектне. DS є єдиним французьким автовиробником в преміум-сегменті, тож потрібно бути унікальними. Ми не починаємо процес, кажучи, що хочемо скопіювати Mercedes».

У 2020 році бренд DS відзначатиме 65-річний ювілей і «вісімка» стане своєрідним подарунком. Традиційний седан французам робити не цікаво, тому вийде хетч, що підтримує стиль, який задав кросовер DS 7 Crossback.

На фото саме скетчі від Auto Express – виробник поки зображень нової моделі не викладав.

Також на рівні чуток відомо, що за основу DS 8 вирішено взяти новенький Peugeot 508, а це означає використання модульної платформи EMP2. Безсумнівно, у флагманського «Дееса» буде гібридна версія та скоріше за все й повністю електрична.

Фото – drive.ru