Ford показав можливості центру з симуляції погодних умов

Звичайно, він не замінить тести в Антарктиді і Долині смерті, але, судячи з опублікованого Ford відеоролику, це досить просунутий центр.

Тестування нових автомобілів вимагає часу, грошей і складних умов для того, щоб майбутні клієнти не постраждали в екстремальних обставинах, та й не закидали автовиробника судовими позовами. Полігони по всьому світу пропонують широкий вибір дорожніх умов – від крижаних доріг до крутих гірських схилів, проте Ford може похвалитися своїм новим інфраструктурним об’єктом – дослідним центром імені Джона Ендрюуса, розташованому в Кельні (Німеччина).

У центрі розташована аеродинамічна труба, здатна імітувати сильні опади. Також є кімната для зміни тиску, що дозволяє імітувати висоту до 5200 метрів. Хто не в курсі, саме на такій же висоті розташовується базовий табір на горі Еверест. Центр може імітувати широкий діапазон температур – від -40 до +55 градусів за Цельсієм, при цьому, вологість можна підвищувати до 95%.

Можливості центру прокоментував Джо Бакай, віце-президент з розробки продуктів Ford в Європі:
«Широкий спектр імітаційних випробувань дозволить водіям Ford бути впевненими в тому, що їх транспортні засоби можуть здолати будь-яку кліматичну зону, в якій вони живуть. Подорож в чотири кути будинку Центру – це як подорож в чотири куточки світу, і наші інженери будуть робити це цілодобово, щодня, щоб продовжувати розвивати майбутні, кращі в своєму класі автомобілі.»

Майкл Стеуп, керівник центру екологічних випробувань Ford Європі, розповів про користь, яку приносить дослідний центр:
«Ми бачимо, як працюють склоочисники при арктичних температурах, як міняються характеристики двигуна в умовах сильної спеки і холоду, і навіть скільки сніг випадає на водія, коли він відкриває двері. Це мрія інженера.»

У прес-релізі Ford також не соромиться повідомляти, що цей дослідницький центр споживає стільки енергії, скільки б вистачило для 2 400 будинків. Але Ford її купує у компанії, яка її видобуває з поновлюваних джерел, тому європейські екологи можуть спати спокійно.