Ford відмовився від участі в Женевському автошоу

Найближче автошоу у компанії визнали невигідне з точки зору інвестицій.

Понад десять років поспіль Ford влаштовував покази в Женеві, але в 2019 році компанія не приїде на швейцарську виставку. Як повідомляє Automotive News, березневий захід, під яке виробники зазвичай спеціально підлаштовують свої прем’єри, на цей раз не збігається з фордівським графіком.

«Участь варто значних грошей. Якщо ти не збираєшся конвертувати інвестиції до уваги ЗМІ або людей на стенді, навіщо витрачатися? »- цитує видання представника компанії.

Пропустивши Женеву, Ford організовує навесні в Європі власний захід Go Further. Воно проводилося не раз, наприклад, восени 2016-го в Кельні був представлений новий хетчбек Ford Fiesta. Наступний показ буде присвячений електрокарам і пройде в Норвегії або Нідерландах.

Раніше ми повідомляли про рішення марки Volvo пропустити Женеву. До сих пір це шоу компанії високо цінували за відвідуваність і «нейтральне» місце розташування, оскільки в Швейцарії не домінують місцеві виробники, як це відбувається, наприклад, у Франкфурті. Форд також проігнорує жовтневий автосалон в Парижі (втім, його там не було і в попередні роки), де будуть відсутні Volkswagen, Nissan і група FCA.

Непроста ситуація складається і навколо січневого Детройта, куди не поїде вся Німецька трійка.

Фото – Ford