Група PSA займатиметься дистрибуцією Opel в Україні

Після придбання Opel в 2017 році Група PSA початку планомірне впровадження нової стратегії, спрямованої на розвиток марки на європейському і світовому ринках.

Новий етап розвитку бренду Opel в Україні відповідає стратегічному плану “PACE!”, який дозволить відновити фінансову основу бренду, поліпшити показники конкурентоспроможності та прискорити зростання компанії Opel.

Як повідомляє прес-служба групи PSA, Україна стане першим ринком в Східній Європі, де Opel розгорне свою діяльність під крилом PSA, спираючись на нові стандарти. З 1 січня 2019 року централізоване операційне управління продажами і сервісним обслуговуванням автомобілів марки Opel в Україні буде передано офіційному імпортеру Групи PSA в Україні – ТОВ «Пежо Сітроен Україна».

Як зазначається, залучення нових партнерів, послідовна зміна і розширення географії дилерської мережі, виведення нових високотехнологічних моделей, вигідні фінансові пропозиції на покупку автомобілів і підвищення якості та доступності післяпродажного обслуговування відповідно до глобальної стратегії бренду допоможуть зміцнити позиції Opel в Східній Європі.

“Автомобільний ринок України зберігає високий потенціал для подальшого зростання, що робить його хорошим майданчиком для нового етапу розвитку бренду Opel. Завдяки новим конкурентоспроможним продуктам, пропозиціями в сфері післяпродажного обслуговування і грамотно вибудуваної дилерській мережі ми маємо намір не тільки зберегти існуючих клієнтів бренду, але і завоювати нових”, – заявив виконавчий віце-президент Групи PSA, керуючий директор регіону Євразія та СНД Янік Безар

За матеріалами liga.net