Hyundai розпочав тести електричної Elantra

Корейський виробник може розширити модельний ряд другим електромобілем, який складе компанію Ioniq.

Hyundai недавно представив хетчбек Veloster нового покоління, який отримав «заряджений» N-варіант. У компанії, при цьому, не забувають про «зелені» моделі: можливо, незабаром в електричного Ioniq з’явиться «тихий» побратим. Портал Motor1 опублікував шпигунські фото тестового прототипу Elantra, які можуть свідчити про появу електричної модифікації в лінійці моделі.

Як повідомили автори знімків виданню, вони помітили седан у камуфляжі в процесі тестування на засніженому озері в Канаді, Elantra рухалася безшумно. Фотографи спочатку відзначили також відсутні патрубки вихлопної системи, але при уважному огляді було виявлено прихований випуск внизу правого крила. Можливо, це або фейк, або ми маємо справу з гібридною силовою установкою.

У прототипу є деякі відмінності в дизайні екстер’єру в порівнянні зі стандартною Elantra. Дещо по-іншому виглядає оформлення передньої частини, заховане під камуфляжем, а також задні ліхтарі. Про силову установку поки нічого невідомо, якщо вона, звичайно, не буде запозичена у Ioniq – 118-сильний електромотор і запас ходу 200 км. Корейська новинка може стати конкурентам новому Nissan Leaf, а також Chevrolet Bolt і Tesla Model 3.