Hyundai Santa Fe нового покоління: нові ескізи

Світова прем’єра кросовера Хенде четвертої генерації відбудеться в лютому поточного року.

Корейська марка розповсюдила офіційні ескізи нового Santa Fe. Судячи по картинках, дизайн передньої частини позашляховика виконали в стилі компактного “паркетника” Hyundai Kona: Санта четвертої генерації отримав «каскадні» грати радіатора і двоярусну світлодіодну оптику.

Інформація про мотори кросу поки тримається в секреті. Зате відомо, що Hyundai Santa Fe оснастять комплексом «новітніх систем активної безпеки». Зокрема, в список устаткування моделі увійде система розпізнавання присутності задніх пасажирів (Rear Occupant Alert), яка попередить про них водія, коли той виходить з машини. Плюс, система попередження про бічний трафік ззаду (Rear Cross-Traffic Collision Warning) доповнена функцією автоматичного гальмування.

Новий Santa Fe дебютує в лютому, в тому ж місяці в Південній Кореї почнеться прийом замовлень на модель. Європейська прем’єра, ймовірно, відбудеться в березні в рамках Женевського автосалону.

Нагадаємо, Hyundai Santa Fe попередньої генерації в Україні доступний з бензиновим двигуном 2.4 і дизелем 2.2 потужністю 176 і 197 к.с. відповідно. Обидва мотори поєднуються з шестідіапазонним «автоматом» або «механікою». Ціна передньопривідної модифікації – від 985,5 тис. грн.