Hyundai створила підрозділ потужних машин

У березні у компанії Hyundai Motor з’явився відділ «заряджених» автомобілів і автоспорту (Hyundai High Performance Vehicle & Motorsport Division).

Ця структура зосереджена на моделях тільки бренду Hyundai, в той час як аналогічний по суті підрозділ Альберта Бірманна також працює над моделями марок KIA і Genesis. Новому підрозділу потрібен керівник і корейці, за традицією, переманили на цю посаду спеціаліста з BMW. Пост зайняв 55-річний німець Томас Шемера.

Кар’єру в BMW Шемера почав відразу після закінчення університетів Бохума і Мюнхена в 1987 році. Він пройшов шлях від інженера-проектувальника до віце-президента з продажів в Китаї та Німеччині. Перед переходом в Hyundai Томас очолював BMW M і BMW Individual в Північній і Південній Америці.

«Томас Шемера, з його досвідом роботи на всіх основних ринках, вважається одним з найвідоміших фахівців в області високопродуктивних автомобілів. Я дуже радий, що він приєднався до нас », – заявив Альберт Бірманн. Призначенець пообіцяв використовувати всі накопичені за 30 років знання, щоб внести істотний внесок в розвиток Hyundai і забезпечити клієнтам «чисте задоволення від водіння».

Нагадаємо, раніше іспанський Seat також оголосив про створення окремого бренду для спортивних модифікацій своїх моделей.