Якість китайського складання Volvo оцінено вище за європейське

Про це в своєму інтерв’ю повідомив віце-президент з дизайну Робін Пейдж.

На даний час китайці виробляють дві шведські моделі: седан Volvo S90 вони збирають в Дацині, а кросовер XC60 – в Ченду. На черзі паркетник XC40, якому вже підготовлені виробничі потужності.

Віце-президент по дизайну компанії Volvo Робін Пейдж в інтерв’ю австралійському ресурсу GoAuto сказав: «Ми виявили, що якість автомобілів, зібраних в Китаї, насправді краще, ніж в Європі». Менеджер зазначив – це «не величезна різниця», але в КНР використовується більше ручної праці, що дозволяє робити більш тонке доведення на фінальній стадії складання. «Європейські виробники внесли в систему стільки автоматизації, що не залишилося ручних налаштувань. А в Китаї на конвеєрі більше людей, і вони справляються добре. Спочатку все турбувалися про якість, зараз ми не хвилюємось», – зізнався Пейдж.

Робін прийшов в Volvo п’ять років тому з компанії Bentley, де він працював над інтер’єрами моделей Continental, Mulsanne і лімузина королеви Єлизавети II.

Авторський коментар:

Безумовно, це власна та суб’єктивна думка, проте важливо, хто його висловив. Досвіду в преміум-сегменті дизайнеру не позичати, слова його вагомі. Тепер Пейджу, звичайно, влетить від піарників, які не втомлюються стверджувати, що ніякої різниці між заводами немає, стандарти якості Volvo однакові по всьому світу. Сподіваємося, так і є.

Фото – autoweek.nl