Italdesign допоміг побудувати Nissan ювілейний GT-R

Дві компанії об’єдналися для створення спеціальної версії спортивного купе на честь його 50-річчя.

Прототип, що отримав назву Nissan GT-R50, базується на моделі GT-R Nismo 2018 модельного року. До речі, новинка знаменує також і 50-річчя італійського будинку дизайну. Прем’єра моделі в Європі відбудеться протягом літа.

Фахівці Italdesign займалися розробкою автомобіля, а його зовнішність створювалася спільними зусиллями лондонській Nissan Design Europe і Nissan Design America. Ключовими особливостями стали золотистий елемент, що проходить практично по всій довжині кузова автомобіля, новий капот і світлодіодна головна оптика. Довжина GT-R50 зросла на 9 см у порівнянні зі стандартним Nismo, ширина – майже на 10 см, висота навпаки зменшилась на 5 см. Колісна база не змінилася.

Лінія даху занижена на 54 мм, встановлені нові задні ліхтарі, а також великий регульований задній спойлер на двох стійках. Спорткар оснастили комплектом спеціально розроблених 21-дюймових коліс. Завершальним штрихом став сірий відтінок кузова Liquid Kinetic, що контрастує із золотою вставкою Energetic Sigma.

У салоні виконана обробка карбоном двох видів, а сидіння оздоблені комбінацією з чорної алькантари та високоякісної італійської шкіри. Спортивне кермо виготовлено з карбону і обтягнуто алькантарою.

Під капотом розміщується бензиновий мотор V6 VR38DETT об’ємом 3,8 літра приблизно на 720 к.с. і 780 Н*м. Під збільшену потужність посилили 6-ступінчасту преселективну КПП з подвійним зчепленням, диференціали й приводні вали.
Підвіска японського спорткара отримала систему безперервного регулювання демпфуючого зусилля BILSTEIN DampTronic® I. Встановлено гальма Brembo з шестипоршневими передніми і чотирипоршневими задніми супортами контрастного червоного кольору, а 21-дюймові колеса взуті в гуму Michelin Pilot Super Sport 255/35 R21 спереду і 285/30 R21 ззаду.

Яким тиражем буде виготовлено цей шедевр, на жаль, не повідомлено.