Хетчбек Toyota Corolla змінив покоління

П’ятидверка нової генерації була представлена ​​в Японії.

На японському ринку дебютував глобальний хетч Toyota Corolla, хоча раніше там продавалася інша Corolla, побудована на базі Yaris – серія E160, а на світовому ринку продавалася модель серії E170.

Японський хетчбек Corolla нового покоління, довжина якого становить 4 375 мм, від європейського варіанту п’ятидверного Toyota Auris і нового американського Toyota Corolla практично нічим не відрізняється – інший значок спереду і інше оформлення світлотехніки. Інтер’єр точно такий же, за винятком розташування керма з протилежного боку. Автомобіль отримав аналогічну задню багатоважільну підвіску, але іншого складу силової гами.

В Японії п’ятидверна Corolla буде комплектуватися ідентичними з кросовером Toyota C-HR двигунами, оскільки моделі поділяють одну платформу. У складі гібридної системи працює двигун 2ZR-FXE (по циклу Аткінсона) об’ємом 1,8 літра у поєднанні з електромотором і електромеханічним варіатором. Для комплектацій з турбомотором 8NR-FTS об’ємом 1,2 літра пропонується шестиступінчаста “механіка” iMT6 або варіатор Super CVT-i. Є повнопривідне виконання хетча з турбомотором і варіатором.

На рідному ринку для нового хетчбека Toyota Corolla буде доступна система управління вектором тяги ACA і адаптивна підвіска і система вибору налаштувань шасі (5 режимів). Як опцію автомобіль можна буде укомплектувати комплексом Toyota Safety Sense 2, до складу якого входять помічники руху в межах смуги і система розпізнавання дорожніх знаків.

Замовлення на новинку в Японії почнуть приймати наприкінці червня. Ймовірно, ближче до початку продажів буде оголошено вартість і характеристики силових установок.

Фото – kolesa.ru