KIA почав продажі оновленого Sportage

Першим ринком стала Австралія – там представлено всі версії кросоверу.

Раніше компанія показала лише спортивну версію оновленого “Спортажа” під час випробувань на трасі Нюрбурингу. Зараз в Австралії анонсували і більш прості версії моделі.

Після рестайлінгу Sportage отримав нові бампери. На передньому перероблені «слоти» протитуманних фар і додалася декоративна вставка по всій ширині, а радіаторна решітка має нову “текстуру”. Крім того, була розширена колірна гамма кузова і з’явилися нові дизайни коліс розмірністю 16-19 дюймів.

У салоні автомобіля практично нічого не змінилося – екран інформаційно-розважальної системи позбувся рамки, але зберіг розміри – від 7 до 8 дюймів в залежності від версії. Трохи оновилося кермо і додали нові матеріали обробки.

Оновлення технічної начинки залежить від географії продажів. На австралійському ринку оновлений Sportage отримав 8-ступінчастий “автомат” і дизель об’ємом 2,0 літра. Для європейського ринку планується новий базовий турбодизель об’ємом 1,6 літра в двох варіантах потужності (115 і 136 к.с.), замість колишнього об’ємом 1,7 літра, і “м’яка” гібридна система з стартер-генератором і 48-вольтової електросистемою для версій з двигунами 2.0 CRDi.

В Україні оновлений кросовер з’явиться, імовірно, восени.