Коли в Україні з’являться платні дороги?

Представник Комітету ВР з питань паливно-енергетичного комплексу розповів для чого нашій країні потрібні такі дороги.

Член Комітету ВР з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Юрій Чижмарь у своєму інтерв’ю для Politeka зазначив, що концесійні дороги – це вимога сучасності і Україна повинна зайнятися цим питанням. Будівництво платних доріг дозволить збільшити пасажиропотік в Україні

«Для України будівництво концесійних доріг – це дуже важливо. Воно дозволить збільшити пасажиропотік – це і туристи, і вантажі, і транзит. Все буде приносити прибуток державі. Крім того, це інвестиційний проект, який може залучити значні кошти. Будівництво доріг запустить інші галузі, які теж будуть давати валовий внутрішній продукт. Сприятиме створенню робочих місць », – зазначив він.

Чижмарь зазначив, що для будівництва платних доріг потрібно залучати інвесторів. При цьому інвестиції повинні бути захищені законом.

«Жоден інвестор не зайде в Україну, якщо у нас зміни податкового законодавства відбуваються щорічно. Він не буде знати, як працювати далі. Довгострокові інвестиції, які дійсно створюють ринок, робочі місця, потребують стабільності », – додав нардеп.

Повний текст інтерв’ю читайте тут.