Кросовер Audi e-tron першим в світі отримає віртуальні дзеркала

На масові автомобілі ніхто ще такі «дзеркала» не ставив. Німці запевняють: першим виявиться електричний паркетник Audi e-tron.

Камери замість зовнішніх дзеркал (не в додаток до звичайних, а самостійні) дуже часто зустрічаються на концепт-карах. Можна згадати дрібносерійну модель під назвою Volkswagen XL1, випущену тиражем 250 примірників, теж з камерами. У «і-трону» за замовчуванням зовнішні дзеркала – класичні, але як опцію їх можна буде замінити «камерними».

Прем’єра серійного електрокара пройде в серпні на Брюссельському автосалоні.

Законодавці в ряді країн (починаючи з Японії) або вже дозволили камери-дзеркала на серійних автомобілях, або готуються до подібного кроку. Виходить, слідом за Audi ми напевно побачимо хвилю таких моделей. Камери виводять картинку на дисплеї типу OLED, розташовані між дверима і передньою панеллю. Через систему MMI настройки камер можна змінювати, виходячи з умов (режими «Шосе», «Поворот» і «Паркування»).

Запас ходу розробники обіцяють «більш як 400 км в циклі WLTP». На шосе можна пройти і 500. Саме на трасі хороша аеродинаміка грає «на руку», але і в інших режимах від неї є толк. Без аеродинамічних хитрощів пробіг по WLTP був би нижче на 35 км, повідомляє виробник.

Віртуальні дзеркала допомогли знизити коефіцієнт опору повітрю до 0,28. Для кросовера це феноменальний показник. У найсучасніших моделей він дорівнює 0,3-0,35 і лише в рідкісних випадках нижче (тобто краще): 0,29 у Ягуара I-Pace і 0,24 у Тесли Model X (обидва, що характерно, – електрокари).

Фото – drive.ru