Кросовер Hyundai Tucson отримав гібридну силову установку

Хоча і навряд чи така модифікація доїде до України.

Оновлений співплатформений Kia Sportage першим отримав дизель-електричну силову установку. А зараз такий же оснастили Hyundai Tucson, який пережив рестайлінг в березні цього року.

Така модифікація належить до помірних гібридів, які не здатні пересуватися на одній електротязі. Зате тягова установка допомагає двигуну внутрішнього згоряння при прискоренні. Плюс гібридний привід виконує функції просунутої системи start / stop, економлячи до 7% палива.

На даний момент 16-сильним ремінним стартер-генератором комплектується тільки топовий Tucson зі 186-сильним турбодизелем 2.0, повним приводом і двома коробками передач на вибір (шестиступінчаста “механіка” або восьмиступінчастою “автомат”). Під фальшпідлогою багажника встановлена ​​літієво-іонна батарея ємністю 0,44 кВт*год, а вся система працює від 48-вольтової мережі.

Гібридний Tucson буде випускатися на заводі в чеському Ношовіцах, як і інші версії кросовера. Європейські дилери почнуть приймати замовлення в липні, а перші клієнтські автомобілі приїдуть в шоу-руми ще до настання осені.