Кросовер Mazda CX-8 почали продавати за межами Японії

Спочатку Мазда позиціонувала його як модель, призначену тільки для домашнього ринку. Але нещодавно стартували продажі “вісімки” в Австралії.

Трирядний «паркетник» почали продавати в Австралії. Пізніше модель з’явиться і на інших ринках.

Кросовер Mazda CX-8 (дебютував в Японії в минулому році) створений на базі флагманського CX-9. Довжина та ширина CX-8 трохи менша за свого “донора”, а от база обох кросоверів однакова. При тому, як і CX-9, “це ікс вісім” пропонується у варіанті на сім місць.

Як і в Японії, в Австралії Mazda CX-8 пропонують тільки з дизелем Skyactiv-D 2.2 потужністю 190 к.с. (450 Нм), який працює в парі з шестиступінчастою АКПП. Привід – передній або повний.

Також передбачені 17- або 19-дюймові диски, світлодіодна оптика, камери кругового огляду, системи розпізнавання дорожніх знаків, автоматичного гальмування, попередження про вихід із займаної смуги, моніторингу “сліпих” зон, тризонний клімат-контроль, а також система G-Vectoring Control (GVC), яка перерозподіляє крутний момент в різних фазах руху.

Різниця в цінах між СХ-8 та СХ-9 складає всього 2-3%

Однією Австралією експорт нового “паркетника” не обмежиться: зовсім скоро модель з’явиться ще і в Китаї (там, до речі, СХ-9 не продають). Не виключено, що пізніше список країн буде розширено. Але інформація про європейські продажі поки невідома.