Кросовер Seat Tarraco вийшов на випробування на Нюрбургрінг

Придивившись, можна помітити контури вузьких ліхтарів з гострими внутрішніми куточками. Таку ж оптику показували на тізері.

Про появу у Сеата семимісний моделі, аналога Шкоди Kodiaq, стало відомо ще в минулому році. У лютому 2018-го народним голосуванням було обрано ім’я новачка: Tarraco. Тоді ж компанія показала тизер, що дає уявлення про фронтальної частини машини. А тепер ми можемо подивитися на неї повністю, нехай і в маскуванні. Вперше модель помічена на Нюрбургринзі.

Автомобіль буде пропонуватися з моторами 1.4 і 2.0, переднім або повним приводом 4Drive. Повновагі гібридні версії можливі, але як мінімум з’явиться так званий помірний гібрид на основі новітнього дизеля 2.0 TDI EA288 Evo.

Іспанські ЗМІ говорять навіть і про майбутній “гарячий” сімейний паркетник Cupra Tarraco, який може з’явитися під недавно створеним брендом Cupra (раніше це слово було лише приставкою до імені «заряджених» модифікацій Сеатів). Однак від самої компанії – поки ні півслова тому підтвердження. Можна лише помріяти, що за аналогією з Cupra Ateca старший побратим отримає 300-сильний турбомотор 2.0, а може, і більш потужну версію. Ну а звичайні модифікації, зрозуміло, будуть скромніше: до 220 сил.

Прем’єра Tarraco повинна відбутися в нинішньому році.

Фото – Stefan Baldauf/SB-Medien