Lexus готує доступний кросовер

Японська преміум-марка поширила тизер нового компактного «паркетника».

Світова прем’єра невеликого кросовера Lexus відбудеться в березні цього року на Женевському автосалоні. Модель назвали UX. Нагадаємо, ще в 2016-му японці представили однойменний концептуальний «паркетник», так що в Швейцарії, швидше за все, дебютує передсерійна або і зовсім вже товарна версія кросу. Подробиці про новинку поки тримаються в секреті.

За попередніми даними, Lexus UX виявиться найбільш доступною моделлю в SUV-лінійці бренду. Сьогодні цю роль грає кросовер NX. Крім того, «паркетник» UX покликаний частково замінити провалений на ринку гібридний хетчбек Lexus CT 200h. Головними конкурентами новинки стануть Mercedes-Benz GLA і Infiniti QX30.

Очікується, що новий кросовер Lexus запропонують з дволітровим «атмосферником» з віддачею приблизно в 170 к.с. і з гібридною установкою загальною потужністю близько 178 к.с. До речі, раніше компанія зареєструвала назви UX 200, UX 250 і UX 250h.

Крім UX, компанія Lexus ще привезе в Женеву розкішний концептуальний позашляховик LF-1 Limitless, перший показ якого відбувся в січні на Детройтському автосалоні, а також семимісний кросовер RX L і спецверсію купе RC F, присвячену 10-річчю підрозділу F, що відповідає за випуск « заряджених »моделей марки.