ЛЬВІВ: засідка на водіїв-порушників

Львівські патрульні організували засідку на водіїв, які їздять смугами для громадського транспорту.


Сьогодні, 12 жовтня, львівська поліція із засідки слідкувала за дотриманням водіями правил дорожнього руху на площі Святого Юра: в центрі уваги були водії, які виїжджали на смугу, призначену для руху маршрутних транспортних засобів.
«На перехресті вулиць Митрополита Андрея, площі Святого Юра та вулиці Шептицьких за 100 метрів від світлофору розташований знак, який вказує, що права смуга призначена для руху маршрутних транспортних засобів. Така організація дорожнього руху покликана розвантажити та пришвидшити рух громадського транспорту. Однак, багато водіїв цим нехтує аби не стояти в заторі», – повідомляється на сторінці Патрульної поліції Львова у мережі Facebook.
«Десь відсотків 30 відпускаємо. Ситуації різні бувають. Маленький стаж водія, не зорієнтувався в ситуації, гості міста, іноземці, недосконалий в деяких місцях дорожній рух», ‒ розповів у коментарі ZAXID.NET патрульний поліцейський Сергій Гриценко.
Патрульна поліція Львова нагадує, що штраф за порушення вимоги дорожнього знаку та розмітки проїзної частини (виїзд на смугу руху, призначену для руху виключно громадського транспорту, є порушенням п. 17.1. ПДР), тягне за собою штраф у розмірі 510 грн. (ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

Відеозйомку  патрулювання можна переглянути на сайті ZAXID.NET.

Фото: http://galinfo.com.ua/