Майбутнє Alfa Romeo: сім новинок за п’ять років

Італійська марка планує переформатувати модельну лінійку і відродити пару спорткарів.

Компанія Alfa Romeo має намір випустити сім нових моделей до кінця 2022 року, причому дві з них – спортивні. Однією з майбутніх новинок стане суперкар з легендарним ім’ям GTV. Така заява була зроблена 1 червня керівником бренду Тімом Куніскісом на конференції групи Fiat Chrysler Automobiles.

Alfa Romeo GTV буде у вигляді чотиримісного повнопривідного купе, силова установка якого буде включати електромотор для посилення динаміки розгону. Виробник поки не розкриває подробиць, повідомляючи лише, що розподіл маси по осях буде ідеальним – 50 на 50.

Ще одним відродженим спорткаром стане Alfa Romeo 8C. Під такою назвою буде запропонований суперкар з 700-сильною гібридною силовою установкою з центральним розташуванням бітурбомотору і електродвигуном на передній осі. Час розгону такого автомобіля з нуля до першої «сотні» складе менш ніж три секунди.

Італійський бренд також планує повністю відмовитися від дизелів, замінивши їх гібридними силовими установками. У всіх моделей Alfa Romeo будуть версії з електрифікованими силовими установками.

Автомобілям буде додана технологія автономного управління другого і третього рівня. У першому випадку водій зможе відволікатися від керування автомобілем лише короткочасно, а в другому машина зможе рухатися по шосе самостійно. Обсяг продажів автомобілів Alfa Romeo планує довести до обсягу 400 000 одиниць в рік.

Фото – Alfa Romeo