Модель BMW Z4 M40i офіційно підтверджена

4 червня баварці виклали офіційні знімки «зеткі» в камуфляжі, причому розповіли відразу ж про топовий варіант Z4 M40i.

Про родстер BMW Z4 (раніше проект також називали Z5) вже відомо дуже багато з неофіційних джерел. Бачили на дорогах тестові зразки, милувалися шоу-каром Concept Z4,дізнавалися про лінійку моторів. Але сьогодні, нарешті, з’явилася офіційна інформація про новинку.

На автодромі Мірамас на півдні Франції зараз проходять тести Z4 для тонкого налаштування рульового управління, адаптивної підвіски і електроно-керованого диференціала. Віце-президент Йос ван Ас обіцяє «кращий спорткар в класі».

Такий автомобіль, як і передбачалося, отримає рядну наддувну «шістку». Фінальні характеристики двигуна не розголошуються, проте в ньому повинно бути приховано не менше 340 «конячок» і 450 Н • м. Оскільки потужний варіант родстера з індексом Z4 M на даний момент не планується, якийсь час саме Z4 M40i буде грати роль топової «зарядженої» версії.

Версія M40i отримає занижену підвіску з електроно-керованими амортизаторами, диференціал з блокуванням, допрацьовані рульове, гальма і передню вісь. Оригінальні вихлопні патрубки і прорізи по кутах бампера виділять модифікацію зовні.

Серійний випуск BMW Z4 разом з співплатформених купе Toyota Supra буде налагоджений в Австрії на заводі фірми Magna-Steyr в Граці.

За матеріалами motor1.com