НЕОБХІДНО ЗНАЙТИ КОМПРОМІС: Спеціальний проект Н. Южаніної та Комітету з питань податкової і митної політики для Економічної правди стосовно автомобілів на іноземній реєстрації.

Спеціальний проект Н. Южаніної та Комітету з питань податкової і митної політики для Економічної правди стосовно автомобілів на іноземній реєстрації.

У даному, фактично, економічному поясненні фахівці парламентського Комітету з питань податкової та митної політики детально проаналізували форми справляння податків та зборів при реєстрації та користуванні авто в ЄС та інших країнах, а також надали коментарі, які саме фактори враховувалися при розробці нового законопроекту стосовно порядку розмитнення авто на іноземній реєстрації, представити який обіцяють найближчим часом.

Що впливає на вартість авто?

Це:

  • плата за реєстрацію авто;
  • щорічний податок за користування ним.

У статті зазначається, що кожна країна ЄС має право самостійно встановлювати розміри цих видів зборів.
Чому в деяких країнах ЄС авто дешевші, ніж в Україні? Виділяємо кілька причин:
Між країнами ЄС скасовані імпортні мита та ПДВ.

Литва, Чехія, Словаччина – тут авто придбати найдешевше, бо в цих країнах, в порівнянні, встановлена мінімальна вартість реєстрації і немає щорічного податку за користування автомобілем.
При імпорті авто в Україну ви сплачуєте ПДВ та імпортне мито (оскільки, Україна не є членом ЄС).

До заходів, які раніше вживала влада для того, щоб певним чином врегулювати ситуацію, автори статті відносять внесення змін до Перехідних положень Податкового кодексу, що дозволило ввозити в Україну авто без акцизу – але лише авто від 2010 року. А також, внесення змін до Закону України «Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів”. Проте, як визнають самі автори, фахівці Комітету ВР з питань податкової та митної політики, потрібно зробити більше.

Цікавим є бачення фахівцями Комітету проблем, які потрібно вирішити (у зв’язку із збільшенням на дорогах України кількості авто на іноземній реєстрації). Скоріше, цікавим є черговість їх розташування:

  • Безпека на дорогах (неможливість знайти винуватця ДТП у випадку його втечі).
  • Здоров’я громадян (забруднення повітря через перенасиченість доріг автомобілями старого зразка).
  • Правова захищеність власності на авто (в одиничних випадках водій автомобіля на іноземній реєстрації буде його власником. Можливо інколи – співвласником. А переважно, по законодавству, – це не власник, а особа, яка на законних підставах керує ТЗ, але не є його власником).
  • Наповнення держбюджету.
  • Доступність авто.

Євровласники, і не тільки, швидше б на перше місце поставили проблему доступності авто кожному в Україні.

Що ж пропонується?

Що ж пропонують фахівці Комітету ВР, які займаються розробкою довгоочікуваного законопроекту (розділ статті під назвою “Необхідно шукати компроміс”):

  1. Реформувати систему ставок акцизного податку на авто. Така система повинна бути більш збалансованою, мати менші перепади у ставках та зробити авто більш доступними.
  2. Вимоги щодо заборони реєстрації транспортних засобів, які не відповідають екологічним стандартам, лібералізувати, зберігши їх лише для нових авто.
  3. Доцільно запровадити систему, при якій базові ставки акцизів будуть встановлюватися залежно від виду транспортного засобу та типу двигуна. До них можна застосовувати підвищені коефіцієнти залежно від об’єму двигуна та віку транспортного засобу. Така система повинна привести до зниження ставок акцизного податку.

Чи залишаться в результаті задоволеними євровласники, потенційні автовласники, власникИ бізнесу із ввезення авто з Європи та вітчизняні автовиробники, – покаже новий законопроект.

Першоджерело