Німецькі банки радять інвестувати в автомобілі

Адже за останні 13 років середня вартість ретрокарів зросла в 4 рази.

Деякі банки Німеччини почали рекомендувати придбання класичних автомобілів як привабливе доповнення до інвестиційного портфеля з точки зору дохідності та стабільності вартості. Хоча ці рекомендації поки що стосуються німецьких автомобілів, особливо марки Porsche.

За оцінкою Suedwestbank індекс вартості класичних машин “OTX Classic Car Indicator” з початку 2005 р. по початок 2018 р. збільшився вчетверо. А ціни на класичні 911-ті взагалі за ці 13 роки зросли на 683%!

Звісно, такі інвестування вимагають певні знання або допомогу стороннього кваліфікованого фахівця. Отож якщо є бажання справді заробити на такій автівці, вона повинна бути не тільки ідеальному аутентичному стані (або має бути можливість привести її в такий стан вже після придбання). Величезне значення має ще тираж, в якому була випущена виробником певна модель. Чим менше було примірників, тим дорожчим може бути збережений до сьогодні автомобіль.

Окрім того, експерти радять придивлятись до машин вартість від 100 тис. євро. Саме така планка є початкову, якщо мова йде саме про вдалі інвестиції