Nissan показав кабріолет Leaf Open Car

Але відкрита версія так і лишіться демо-каром – серійного випуску відкритого ліфа не планується.

Компанія Nissan провела в Токіо форум, присвячений формуванню суспільства з нульовими викидами. На цих зборах гостям був представлений унікальний концепт Leaf Open Car, відкрита версія електромобіля Nissan Leaf нового покоління. Привід для такого кроку знайшовся гідний: модель Leaf (обох поколінь в сумі) днями подолала планку в 100 000 проданих машин в Японії.

В усьому світі з 2011-го по 2017 рік (машина вийшла на ринок в грудні 2010-го) Leaf придбали близько 316000 покупців. Саме з цієї моделі можна вести відлік по-справжньому масового проникнення електромобілів на ринок, хоча батарейні моделі існували і за сто років до нього.

Зараз Leaf є для Нісана флагманом, навколо якого японці вибудовують цілу екосистему. Вона має на увазі інтеграцію електрокарів в домашні і міські електромережі з двосторонньою передачею енергії. Компанія розробила рішення по зарядці електромобілів від сонячних батарей, придумала різні варіанти «другого життя» для списаних акумуляторів і до того ж відкрила завод з відновлення тягових батарей.

Фото – drive.ru