Nissan показав новий рамний позашляховик Terra

Світова прем’єра нової моделі японської марки відбудеться в квітні поточного року.

Компанія Nissan розповсюдила офіційні зображення і відео рамного позашляховика, побудованого на базі пікапа Navara останньої генерації. Новинку назвали Terra, її публічний дебют відбудеться в квітні в Китаї.

Головним ринком для Nissan Terra стане Китай. Також позашляховик планують продавати і в інших країнах Азії, однак їх повний список не опублікований. Технічні характеристики моделі в компанії теж поки не розкрили – всі подробиці з’являться навесні.

Нагадаємо, перші фото Terra виклали в Мережу в листопаді 2017-го: знімки виявилися в базі міністерства промисловості Піднебесної. Дизайн екстер’єру перегукується із зовнішнім виглядом Navara, а інтер’єр і зовсім майже ідентичний «донорського» пікапу. Швидше за все, новинка буде доступна з салоном на 5 або 7 місць.

За попередніми даними довжина Terra дорівнює 4 882 мм, ширина – 1 850 мм, висота – 1 835 мм, розмір колісної бази складає 2 850 мм. Для порівняння, габарити одного з головних конкурентів новинки Nissan – Toyota Fortuner: 4 795/1 855/1 835 мм, колісна база – 2 745 мм.

Очікується, що в Китаї Nissan Terra запропонують з тим же двигуном, що і пікап Nissan Navara. Йдеться про бензинову «атмосферник» 2.5 потужністю 184 к.с., який поєднується з п’яти- або шестиступінчастою “механікою”, семідіапазонний «автоматом». Дизелі, швидше за все, теж з’являться. Наприклад, на деяких ринках Navara можна купити з моторами на «важкому» паливі 2.3 і 2.5 з віддачею від 163 до 190 к.с. Привід, ймовірно, буде заднім або повним.