Нова Toyota Supra: перше офіційне зображення і терміни прем’єри

Японська компанія розповсюдила перший тізер нового спорткара. Світова прем’єра моделі відбудеться вже в наступному місяці.

Новинка Toyota дебютує в рамках Женевського автосалону, який відкриється на початку березня. Перед прем’єрою моделі виробник розповсюдив її офіційне зображення, при цьому назва машини не згадується. Однак в короткому повідомленні Тойоти йдеться про «повернення легенди», так що, швидше за все, в Швейцарії японці продемонструють нову Supra. Нагадаємо, знакова модель японської марки випускалася з 1979 по 2002 роки.

Поки невідомо, в якому вигляді постане новий спорткар Тойоти – чи буде це концепт або вже серійний автомобіль. Судячи з наявності у машини на зображенні великого антикрила, цілком ймовірно, що на мотор-шоу і зовсім продемонструють купе, призначене для гонок, а громадянську «дводверку» можуть презентувати пізніше.

Нову Toyota Supra побудують на платформі, створеної спільно з BMW. Робота над нею почалася ще кілька років тому. Німці вже показали модель, в основі якої лежить нова архітектура, – в минулому році дебютував прототип родстера BMW Z4 наступної генерації, в серію він повинен піти в 2018-м. До речі, за неофіційними даними, товарний автомобіль від BMW теж можуть привезти до Женеви.

Багато стилістичних рішень нова “Супра” скоріш за все запозичить від концепту Toyota FT-1

Очікується, що нова Supra отримає гібридну установку, подробиць про яку поки немає, а також бензинові мотори BMW: «турбочетвірка» 2.0 потужністю близько 245 к.с. і трилітрову рядну «турбошістку» з віддачею приблизно в 340 к.с. Гібрид, ймовірно, буде повнопривідним (з електромотором на передній осі), інші модифікації запропонують із заднім приводом.