Нове покоління Toyota Land Cruiser: перші подробиці

Land Cruiser в кузові J200 представлений вже понад 10 років тому і наразі виробник активно працює над новим поколінням автомобіля.

Як повідомляє індійський портал Indianautosblog з посиланням на японських колег, автомобіль, в цілому, збереже свої габарити: його довжина сягатиме 4 950 мм, ширина 1 970 мм (-10 мм в порівнянні з актуальною моделлю), а колісна база збережеться на рівні 2 850 мм. Що стосується шасі, то воно залишиться рамним, але його конструкція зміниться: мабуть, воно буде міцніше і легше попереднього.

Жорсткі екологічні норми, за даними японських видань, змусять Toyota відмовитися важких і ненажерливих двигунів V8. На зміну їм повинні прийти турбовані мотори в конфігурації V6 і їх гібридні версії. Базовим повинен стати бітурбірований агрегат V35A-FTS об’ємом 3,5 літра з віддачею в 415 сил і 600 Нм крутний момент, який встановлюється під капот «свіжого» седана LS. Працювати він буде з фірмовим «автоматом» Direct Shift на десять швидкостей.

Гібридна версія може бути представлена ​​двигуном 8GR-FXS об’ємом 3,5 літра з комбінованої віддачею в 354 кінські сили. Також не варто виключати і версію позашляховика з “атмосферником” 2GR-FKS об’ємом 3,5 літра на 318 сил.

Презентація позашляховика може відбутися вже в кінці наступного року, а влітку 2020 року він повинен з’явитися у дилерів.