Новий BMW X5: перші офіційні фото

Баварський виробник розповів про інтенсивну програму випробувань, яку належить подолати кросоверу нового покоління перед виходом на ринок.

У компанії відзначили, що бували моменти, коли новий BMW X5 (побудований на базі платформи CLAR з індексом G05) проходив випробування за Полярним колом, тоді як на наступний день вже «намотував» кола на Нюрбургринзі. Ходові випробування наступника поточного X5 були спрямовані на перевірку «витривалості» і «універсальності» автомобіля. Прототипи нового покоління моделі перевірялися не тільки у всіх кліматичних зонах, але і на всіх типах місцевості. У підвісці автомобіля застосовуються абсолютно нові технології, правда, які саме, поки не повідомляється.

У BMW обіцяють, що управління кросовером X5 четвертого покоління буде приносити традиційно властиве для машин марки задоволення від водіння. Змінивши покоління, X5 отримає нові системи підвіски і шасі, а також позашляховий пакет.

Здібності їзди по снігу нового BMW X5 опрацьовувалися в зимовому тест-центрі в Ар’єплуг (Швеція), в Південній Африці на гравійних дорогах, та по дюнах і пустельній місцевості в Сполучених Штатах. Кросоверу також довелося побувати в гірській місцевості, вологих тропіках і, звичайно, «помісити» бруд на розмитих дорогах. Температурний режим в процесі випробувань коливався від мінімально холодного до дуже спекотного. Програма випробувань охоплювала також автодром Мірамас на півдні Франції, високошвидкісну трасу Талладега в американському штаті Алабама і, звичайно ж, Нюрбургрінг у Німеччині.

Високий рівень керованості і прохідності в супроводі неперевершеного комфорту забезпечує нова підвіска Adaptive M Suspension Professional (ймовірно, X5 вперше отримає пневмопідвіску всіх чотирьох коліс) і система рульового управління Integral Active Steering.

До складу силової гами BMW X5 нової генерації, імовірно, увійдуть: бензинові та дизельні турбочотвірки (252 і 231 к.с., відповідно), трилітрові «турбошісткі» (340 к.с. і 265-320 к.с., відповідно) і топовий V8 об’ємом 4,4 літра потужністю 462-600 к.с., а також гібридні версії.

Ходять чутки, що вихід нового BMW X5 підтверджений на 2018 рік і баварці представлять кросовер покоління G05 вже в червні. Восени на одному з автосалонів відбудеться публічна прем’єра новинки. Продажі почнуться в кінці поточного, або на початку наступного року.

Фото – kolesa.ru