Новий Ford Focus: перше фото без маскування

Світова прем’єра нової генерації «Фокусу» відбудеться уже в цьому році.

У розпорядженні угорського видання Vezess виявилася фотографія хетчбека Ford Focus четвертого покоління. Знімок надіслав читач, який стверджує, що зробив його в Португалії. Передбачалося, що світова прем’єра новинки відбудеться в березні на Женевському автосалоні, однак недавно представники Ford заявили про те, що презентація пройде пізніше – модель представлять в квітні в рамках спеціального заходу. Ймовірно, це станеться в Європі.

За попередніми даними, четвертий Focus виявиться як мінімум на 50 кг легше попередника. Модель нового покоління планують позиціонувати вище, ніж нинішню. Ще у Фокуса, як і в останньої Fiesta, можуть з’явитися «розкішна» модифікація Vignale і крос-версія Active.

Очікується, що в лінійку моторів, призначеної для Старого світу, увійдуть бензинова «турботрійка» 1.0 EcoBoost (100, 125 або 139 к.с.) і колишній дизель 1.5 TDCi (95, 105 або 120 к.с.). Крім того, збережеться повністю електричний варіант.
Для Європи Focus все також будуть випускати на німецькому заводі, поставки клієнтам, ймовірно, почнуться цієї осені. А ось вихід на американський ринок затримається до 2019 року через перенесення виробництва в Китай.