Новий кросовер BMW X5M отримає близько 600 к.с.

Традиційно BMW X5M від звичайного «ікс-п’ятого» буде відрізнятися розширеними коліями, менш податливими з’єднаннями елементів підвіски, оригінальними налаштуваннями пружин, адаптивних амортизаторів і стабілізаторів поперечної стійкості.

У випадку з BMW X5 F15 мюнхенці вирішили обійтися без традиційного рестайлінгу в середині життєвого циклу моделі. Представлений в 2013 році автомобіль без будь-яких змін зійде зі сцени в другій половині 2018-го. Наступник буде побудований на платформі CLAR, отримає полегшену конструкцію кузова і двигуни нового сімейства. А в 2019 році ми побачимо «заряджену» модифікацію BMW X5M третьої генерації. З чуток, автомобіль стане значно легше попередника, а завдяки безрозмірним «ніздрів» ще й виглядати буде зліше. Фотографії прототипів не дадуть збрехати.

Навіть якщо шильдик X5M відлетить на черговий автомийці, дізнатися топ-версію буде не складно за чотирма круглим випускним патрубками. У інших восьмициліндрових версій вони залишаться трапецієподібними. Імовірно, після зміни поколінь розгін до сотні у BMW Х5М триватиме не більше чотирьох секунд.

Силовим агрегатом з спорткроссовером поділиться BMW M5 F90. Двигун V8 4.4 серії S63 з модернізованою системою мастила і парою нових турбокомпресорів twin-scroll на суперседані розвиває 600 сил і 750 Нм. Можливо, для X5M крутний момент піднімуть до 800 ньютон-метрів, які через восьмиступінчастою “автомат” підуть на обидві осі.