Новий Suzuki Jimny представлений

Повноцінна прем’єра Suzuki Jimny четвертого покоління відбудеться п’ятого липня, а зараз на офіційному сайті з’явилися перші дані і зображення. Поки інформація стосується тільки японського ринку.

На батьківщині позашляховика, як і раніше, дві версії – «просто» Jimny і Sierra. Перша оснащується турбомотором об’ємом 660 см³, друга йде з «атмосферником» 1,5 літри (потужності поки не не вказані). Обом доступні п’ятиступінчаста «механіка» і чотирьохдіапазонний «автомат». Повний привід, звісно, є, але підключається він або постійний, не ясно.

У версії Sierra збільшена колія і розширені колісні арки, є підніжка, відрізняється передній бампер. Комплектацій для Сьєрри всього дві (JC і JL), у стандартного Jimny їх три (XC, XL, XG). Важливим придбанням для всіх стали світлодіодні фари.

Всюдихід зберіг раму сходового типу, раздатку і поніжайку. Все Jimny відтепер за замовчуванням комплектуються системою автоматичного гальмування, яка працює в діапазоні 5-100 км/год., а на швидкостях до 60 км/год. виявляє пішоходів.

В Японії для Jimny запропоновані 13 варіантів забарвлення кузова. Контрастними можуть бути дах, капот і, судячи з витоку, решітка, арки і частини бамперів.

У салоні з’явилися мультируль і два дисплеї: екранчик між колодязів приладів і центральний сенсорний, діагоналлю сім дюймів. Медіасистеми підтримує Apple CarPlay і Android Auto. Є клімат-контроль і «круїз». Обіцяють також безключовий запуск двигуна.

Очевидно, що в експортному виконанні варто очікувати саме Sierra.

Фото – Suzuki