Новий Volkswagen Touareg зовні нагадає Audi

В цьому році на конвеєр встане машина третьої генерації. Прем’єра очікується в Пекіні в березні 2018 го, хоча вже є фотографії «третього» Туарега без камуфляжу.

Як з’ясувалося, Volkswagen Touareg третього покоління зовні майже повністю копіює гібрид T-Prime Concept GTE. Хоча габарити серійної машини за інсайдерськими даними будуть скромнішими – довжина Туарега не перевищить 4,9 м.

Перш в дизайні кросовера з Вольфсбурга переважали плавні лінії, але наступник виглядає більш підтягнуто. Touareg тепер схожий на Audi Q5 останньої генерації. Вже дуже схожі лінії уздовж боковин, напливи над задніми колісними арками і задні світлодіодні ліхтарі. Попереду ж паркетник нагадує ліфтбек Volkswagen Arteon – правда, у Туарега фронтальна оптика, грати радіатора і форма повітрозабірників в передньому бампері більш незграбні. З чуток, новинка стане більший по всіх фронтах, хоча загальна маса зменшиться завдяки більшому використанню алюмінію в конструкції кузова.

Volkswagen Touareg третього покоління у порівнянні із концептом T-Prime Concept GTE

В основу майбутнього Туарега лягла платформа MLB Evo, на якій побудовані Audi Q7, Porsche Cayenne і Bentley Bentayga. Volkswagen отримає опціональні адаптивні амортизатори і пневмопідвіску, але навряд чи варто чекати таких речей, як повнокероване шасі або електромеханічні стабілізатори поперечної стійкості. Лінійка двигунів, швидше за все, буде складатися як зі старих, так і з нових агрегатів. Крім знайомих «шісток» 3.0 TDI і 3.6 FSI з’являться чотирициліндрові бензинові і дизельні турбомотори і зміщений-рядний наддувний VR6 3.0.

Буде у моделі і гібридна силова установка, якою поділиться T-Prime Concept GTE. У нього вона складається з дволітрового турбомотора, електродвигуна, восьмідіапазонного «автомата» і літієво-іонної батареї, а сумарна віддача досягає 381 сили і 700 Н*м.

Всі модифікації будуть оснащуватися восьмиступінчастим «автоматом» і повним приводом. Можливо, як і у попередника, наступний Туарег буде мати два типи трансмісії – базова з міжосьовим диференціалом Torsen і просунута із знижуючим рядом і заднім міжколісним блокуванням.