Офіційно представлена найлютіша BMW M5 в історії

Інформація про M5 Competition, що потрапила раніше в інтернет, виявилася достовірною.

Компанія BMW розсекретила суперседан BMW M5 Competition – надпотужну і дуже швидку модифікацію нової “емки”, яка створена спеціально для тих, кому стандартних 600 кінських сил замало. Баварська новинка за своїми характеристиками зуміла перевершити не менше шаленого конкурента від Mercedes-AMG.

Пакет Competition Package передбачає збільшення потужності нинішнього бітурбового V8 об’ємом 4,4 л з 600 до 625 к.с. Двигун працює в парі з восьмиступиневою автоматичною коробкою передач M Steptronic.

Крутний момент виріс з 750 до 800 Нм. Таким чином, за своєю потужністю М5 Competition Package перевершила топову версію Mercedes-AMG E63S, чий 4-літровий наддувний V8 розвиває 612 к.с., хоча його крутний момент – 850 Нм.

З пакетом Competition Package “емка” розганяється до першої сотні всього за 3,3 секунди. Очікувана максимальна швидкість – 305 км/год. Суперник від AMG трохи повільніше: до “сотні” він їде за 3,4 секунди, а максимальна швидкість з пакетом AMG Driver’s Package становить 300 км/год. Більш того, з місця до 200 км/год автомобіль розганяється за 10,8 секунди, що на 0,3 секунди краще за показник стандартного BMW M5.

Фото – bmw.com