Перші фото оновленої Hyundai Elantra

Рестайлингова модель вийде на домашній ринок в серпні поточного року. Видно, що вона істотно змінилась зовні.

На внутрішньому ринку модель продається під назвою Avante і саме така версія представлена на фото. Не зважаючи на низьку якість світлин, скоріш за все це машини для офіційних презентації, яка запланована вже поточного місяця.

Elantra/Avante 2019 модельного року отримала трикутні основні і протитуманні фари, нові грати радіатора, бампери і ліхтарі. Задній номерний знак переїхав з багажника на бампер. Фотографій інтер’єру поки немає. Не виключено, що в салоні встановили нову мультимедійну систему з винесеним над передньою панеллю тачскріном – таке рішення застосовується практично у всіх останніх моделях концерну Hyundai-Kia.

За попередніми даними, в Кореї седан запропонують з новим «атмосферником» 1.6 сімейства Smart Stream – цей двигун є і в гамі корейської версії родинного седана Kia К3 останньої генерації (на інших ринках – Forte або Cerato). У моделі Кіа мотор видає 123 к.с. (154 Н*м) і працює в парі з варіатором (вперше для Kia). За рахунок розподіленого впорскування палива з двома форсунками на впуску кожного циліндра вдалося домогтися зниження витрати палива: якщо колишній мотор 1.6 GDI (132 к.с., 161 Нм) з безпосереднім впорскуванням споживає 7,3 л/100 км, то новий двигун – 6,6 л. на кожну сотню.

У Кореї продажі оновленої моделі повинні стартувати в серпні. Очікується, що до інших країн оновлена Elantra теж добереться в 2018-му.